parkowanie

Ponawiam prośbę o wprowadzenie obowiązku, aby wynajmujący lokale mieszkalne jednocześnie udostępniali swoje miejsca w halach garażowych (dotyczy to również agencji/biur pośredniczących w wynajmie)-jest wówczas szansa na „ucywilizowanie” zasad parkowania na naszym osiedlu i eliminacja samochodów pozostawianych na ulicy pod oknami mieszkańców (jest to szczególnie dotkliwe dla stałych mieszkańców). Postuluję również o ustawienie dodatkowych znaków zakazu zatrzymywania i postoju,a co najmniej dwóch dużych tablic (przy wjazdach na osiedle od ul. Wypoczynkowej i od ul. Piastowskiej) informujących, że parkowanie możliwe jest wyłącznie w wyznaczonych i oznakowanych zatokach.

Tomasz Sławatyniec

1 komentarz w “parkowanie”

 1. Witam.
  Panie Tomaszu jestem po rozmowach ze Strażą Miejską. Jako Członek Zarządu NP3 poprosiłem o ocenę poprawności oznakowania na osiedlu. Dodatkowo przygotowujemy tablice informacyjne dla mieszkańców według wzoru
  https://download.cloudgdansk.pl/strazmiejska-pl/t/2022112517.jpg
  Do tego reorganizacja wjazdu, tak żeby stali mieszkańcy mieli bramę od Piastowskiej „dla siebie”.
  Wszystko ustalone z NP1, NP3 i NP4 😊
  Chcieliśmy ustawić zakaz wjazdu dla ciężarówek od ul. Wypoczynkowej, ale Gdański Zarząd Dróg i Zieleni nie wyraził zgody.
  Nie wiem czy możemy zmusić właścicieli do udostępnienia miejsca garażowego, tym bardziej, że temat dotyczy pozostałych wspólnot. Pewnie trudno byłoby to weryfikować.

  Pozdrawiam Maciej Tarka

Zostaw komentarz