Szlabany / piloty do szlabanów

Szanowni Państwo znaleźliśmy sposób na poprawę działania pilotów do szlabanów. Wymienimy odbiorniki radiowe przy 4 szlabanach (oba wjazdy) jest to koszt 6.346,80 zł.

W tej chwili przy jednym szlabanie są po 3 odbiorniki przez co szlabany działają jak działają (czyli niezbyt dobrze). Stare piloty będą nadal funkcjonowały- nie trzeba nic przeprogramowywać. 

Proszę jedynie pamiętać, że baterie w pilotach mają żywotność około 2 lat.

2 komentarz w “Szlabany / piloty do szlabanów”

  1. Może warto przy okazji uaktualnić dostępy do pilotów. Nie powinny korzystać z nich osoby nie posiadające wykupionych miejsc postojowych, a liczba pilotów przypadających na mieszkanie powinna być uzależniona np. od liczby zadeklarowanych osób korzystających z mieszkania (i tym samym wnoszących opłaty do wspólnot).

  2. Proszę także o wzmocnienie i naprawę szlabanu od strony Piastowskiej, jest zepsuty. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego nie każdy mógł zakupić miejsce garażowe gdyż nie były już dostępne. Uważam, że dostęp do pilotów powinni mieć właściciele mieszkań bez względu czy mają miejsce garażowe czy nie jednak powinni zadeklarować jakie to będą samochody i w jakiej ilości gdyż na terenie osiedla także są miejsca niezadaszone, by z nich korzystać. Powinny one jednak być TYLKO dla właścicieli mieszkań a nie ich znajomych czy firmy itp Stawiają tu po kilka samochodów dostawczych, które na dodatek blokują chodnik i stoją tak miesiącami nieużywane zajmując miejsce mieszkańcom.

Zostaw komentarz