prośba o usunięcie skuterów wodnych i starych samochodów

Szanowni Państwo,

pod budynkiem 6A od kwietnia 2021 pozostawiony jest skuter wodny. (18 miesięcy) Jest on nieprzymocowany i często przesuwa  sie na środek ulicy lub w głąb chodnika, co powoduje niebezpieczeństwo zarówno dla kierwców jak i pieszych. Niejednokrotnie widziałam jak osoby prowadzące wózek dzieciecy zahaczały o ten ostry skuter. Skuter nie posiada wymaganej tablicy rejestracyjnej. Ponadto od tej wiosny przymocowane jest przyczepka rowerowa.

Oprócz tego na osiedlu zaparkowane są stare, pseudo zabytkowe samochody, które zajmują dostępne miejsca parkingowe, których i tak jest mało na osiedlu.

Prośba o usunięcie tych skuterów wodnych i starych samochodów oraz przyczep.

1 komentarz w “prośba o usunięcie skuterów wodnych i starych samochodów”

 1. Dzien dobry,
  sprawa permanentnie zaparkowanych i nie uzywanych pojazdow (skuter wodny przed wejsciem do do budynku Wypoczynkowa 6a i VW bus oldteimer) nie jest dotychczas rozwiazana ze wzgledu na fakt, ze teren osiedla jest wlasnoscia prywatna i ingerencja policji musi byc umotywowana zagrozeniem bezpieczenstwa, a tak w tym przypadku nie jest.
  Zamierzam jednak dla komfortu wszystkich mieszkancow NP1 rozwiazac sprawe w nastepujacy sposob:
  Administrator Neptun Park 1 (Pomorska Grupa Zarzadcow Nieruchomosci) zostanie 13-01-2023 poproszony o wyslanie maila do wszystkich wlascicieli mieszkan w Neptun Park 1 i wyeksponowanie tej wiadomosci na tablicach ogloszen i w kabinach wind NP1 o dwutygodniowym termine czyli do 28 stycznia 2023 usuniecia tych pojazdow z terenu osiedl Neptun Park 1.
  W przypadlu niezastosowania sie do woli zarzadu NP1 pojazdy zostana usuniete z terenu osiedla na koszt ich wlasciciela ewentualnie na koszt Wspolnoty Mieszkaniowej Neptun Park 1
  Pojazd VW bus ma zamontowane numery rejestracyjne wiec mozemy dotrzec do wlasciciela pojazdu. Skuter wodny takich numerow nie ma.

  Prosze o ewentualne uwagi i komentarze do tego pomyslu.
  Roman Bartz
  Czlonek zarzadu NP1

Zostaw komentarz