Zamówienia pilotów

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego po nowe piloty dostępu do różnych segmentów osiedla Neptun Park


55 komentarz w “Zamówienia pilotów”

 1. Lubiepampuchy

  Złożyłam zamówienie zbiorcze na 6 pilotów do dwóch mieszkań z dwóch budynków ale ze wspólną bramą garażową (10 i 10A). Adres dostawy podałam w Sopocie – chciałabym aby osoba, która będzie odbierać przesyłkę, nie musiała już płacić kurierowi. Czy płatność może się odbyć przelewem?
  Pozdrawiam,
  A.S.

 2. Dzień dobry
  Wypełniam zamówienie na piloty , mam wątpliwość w miejscu ilość zamawianych pilotów.
  Chcę zamówić 2 do mieszkania i jeden do miejsca garażowego. Ile sztuk należy wpisać: 3 ? czy inaczej?
  Pozdrawiam,
  L.K.

 3. Marek Bakalarz

  Dzień dobry. Jestem właścicielem dwóch mieszkań dlatego zamawiam podwójnie Piloty adres obu mieszkań jest podany w zamówieniach na Piloty. Bardzo proszę by Piloty do obu mieszkań były do odbioru w mojej skrzynce budynku Wypoczynkowa 10 Ą wg podanego pierwszego adresu. Dziękuję serdecznie liczę na dobrą współpracę i pozdrawiam. Marek Bakalarz, Do pozdrowień dołącza się moja żona Iwona Bakalarz

 4. Marek Bakalarz

  Chciałbym jeszcze uzyskać informacje czy zamawiane piloty będą uniwersalne do obu mieszkań i miejsc garażowych,wymienionych w moim zamówieniu ,to poprawi wygodę w ich używaniu. Pozdrawiam. Marek Bakalarz.

   1. Marek Bakalarz

    Dzień dobry w dniu dzisiejszym otrzymałem Piloty na wskazany przeze mnie adres czyli Wypoczynkowa 10 Ą /2,we wcześniejszym mailu prosiłem by Piloty dla mojego drugiego mieszkania wskazanego w zamówieniu były również do odbioru w skrzynce pod adresem Wypoczynkowa 10 a/2. Pilotów Zamówionych do drugiego mieszkania Wypoczynkowa 22a/7 nie otrzymałem. Czy ja te piloty otrzymam później ? Mam nadzieje że się gdzieś nie zgubiły? Z wyrazami szacunku. Marek Bakalarz.

 5. krzyniobed

  Mam prośbę – do FORMULARZA zamówienia pilotów dopisałem BARDZO WAŻNY KOMENTARZ w miejscu nr miejsca garażowego , bowiem moje miejsce garażowe jest w budynku nr 6!!!, zatem potrzebuję PILOTA do wjazdu do inngo budynku niż mieszkam – a mieszkam przy ulicy Wypoczynkowej 22 m.29
  BĘDĘ WDZIĘCZNY NA ZWRÓCENIE UWAGI PRZY KODOWANIU TEGO PILOTA DO MIEJSCA GARAŻOWEGO
  Bardzo dziękuję i pozdrawiam Krzysztof Bednarski,
  Tel. 602782991

 6. Witam,
  Zamówiłem piloty z opcją wysyłki. W jednym z komentarzy wspomniano że wysyłka będzie ok. 15 lipca.
  Pozmieniały mi się plany i będę w ten weekend na osiedlu i mógłbym odebrać te piloty osobiście, czy istniej jeszcze taka możliwość?

  Pozdrawiam

 7. Szanowni Państwo,
  odpowiadając na częste pytania dotyczące zamawiania pilotów od mieszkańców z III oraz IV etapu Neptun Park:
  1) Opcja „Odbiór u administracji” – dotyczy odbioru pilotów na terenie osiedla (przez kilka dni będę dostępny w biurze dewelopera w budynku 34A w wybranych godzinach w celu przekazania Państwu pilotów) lub odbioru w naszym biurze w Sopocie – Al. Niepodległości 719/1.
  2) Opłata za piloty – opłaty za piloty zostaną doliczone do comiesięcznej zaliczki (czynszu). Opłaty za piloty trzeba będzie dokonać na ten sam nr konta bankowego, na który wpłacają Państwo zaliczki.
  3) Wysyłka pilotów na wybrany adres – w przypadku wyboru wysyłki na wskazany adres, doliczymy do noty obciążeniowej koszty transportu (około 10-15zł).
  4) W przypadku posiadania:
  – 1x mieszkania oraz
  – 1x miejsca postojowego
  przysługuje Państwu maksymalne zamówienie 3 sztuk pilotów. Te trzy piloty będą kompleksowo zaprogramowane do konkretnego lokalu oraz miejsca postojowego w hali garażowej. Każdy z trzech pilotów będzie kompatybilny ze szlabanami (od ulicy Wypoczynkowej oraz Piastowskiej) oraz z bramą garażową do hali garażowej, w której znajduje się Państwa miejsce postojowe.
  Maksymalne zamówienie – dwa piloty na mieszkanie, jeden pilot na miejsce postojowe.
  Pozdrawiam,
  Mateusz Karpiński
  Administrator III, IV etapu

 8. Aleksandra Markiewicz

  Dzień dobry, złożyłam zamówienie na 3 piloty, ale z komentarzy wnioskuję, że pilot do garażu jest inny niż do hali garażowej. W związku z tym chciałabym zmienić zamówienie na 2 piloty do szlabanu i 2 do hali garażowej. Czy jest to możliwe?

 9. Dzień dobry, mamy jedno mieszkanie i dwa miejsca garażowe, zamówiłam 4 piloty, czy może być taka ilość? Chciałabym zapłacić przelewem, ale nie wiem gdzie w formularzu umieścić taką informacje. Czy mogłabym prosić o nr konta do przelewu?

  Pozdrawiam
  Ela Pabiś

 10. MAREK STECZNIEWSKI 33

  Marek Stęczniewski
  dot. Wypoczynkowa 8 m 33 oraz Wypoczynkowa 10A m 6
  Dzień dobry ,
  Przed chwilą wysłałem ponowne zapotrzebowanie na piloty , uzupełnione o wskazanie miejsca dostawy kurierem . Proszę o anulowanie poprzedniego zamówienia.
  Potwierdzam że zamawiam dwa piloty dla lokalu 8 m 33 i dwa piloty dla lokalu 10A m 6
  Pozdrawiam.
  Marek Stęczniewski

 11. Renata Ponikowska

  Dzień dobry, jestem właścicielka mieszkania i garażu w budynku nr 2, przy zamówieniu pilotów ( formularz) nie zaznaczałam, że piloty maja być do mieszkania lub do garażu. Jeśli to ma znaczenie, to chciałabym, żeby oba były takie same- chodzi mi o wjazd na osiedle i możliwość otworzenia bramy garażowej. czy zapłacić można za pobraniem, czy lepiej na konto wspólnoty. Dziękuję
  Renata Ponikowska ( Wypoczynkowa 2/5)

  1. Dzień dobry,
   nie trzeba nic zaznaczyć – będzie można za pomocą tego samego pilota otworzyć szlaban aby wjechać/wyjechać na osiedle i do hali garażowej w danym budynku.
   Co do zapłaty – będą wystawione dodatkowe noty za piloty i wpłata na konto wspólnoty.

 12. Halina Bojanowicz

  Dzień dobry.
  Jestem właścicielem mieszkania przy ul. Wypoczynkowej 24/1. Składałam zamówienie na piloty, jednak nie przypominam sobie, żebym dostała potwierdzenie zamówienia na maila. Proszę o takowe potwierdzenie.
  I jeszcze jedna kwestia. Mam 3 dzieci i my z mężem. Chciałabym aby każde z dzieci miało osobny pilot do bramy i garażu oraz abyśmy my również mieli dla siebie taki pilot. Bardzo proszę o przygotowanie 4 sztuk takich pilotów.
  Dziękuję.
  Pozdrawiam. Halina B.

 13. Marek Bakalarz

  Dzień dobry w dniu dzisiejszym otrzymałem Piloty na wskazany przeze mnie adres czyli Wypoczynkowa 10 Ą /2,we wcześniejszym mailu prosiłem by Piloty dla mojego drugiego mieszkania wskazanego w zamówieniu były również do odbioru w skrzynce pod adresem Wypoczynkowa 10 a/2. Pilotów Zamówionych do drugiego mieszkania Wypoczynkowa 22a/7 nie otrzymałem. Czy ja te piloty otrzymam później ? Mam nadzieje że się gdzieś nie zgubiły? Z wyrazami szacunku. Marek Bakalarz

Zostaw komentarz