Oświadczenie Roman Bartz – Neptun Park 1

Szanowni Państwo

Niedobra i rozczarowująca wiadomość o rezygnacji p. Lidii z ubiegania się o wybranie do Zarządu Wspólnoty mieszkaniowej  Neptun Park 2 jest niestety dla mieszkańców całego osiedla „krokiem wstecz”. Zrozumiałe jest zmęczenie Pani Lidii jej nieskutecznymi, jak myślę, staraniami rozszerzenia zarządu.

Jestem członkiem zarządu WM NP1 i wiem z jakimi problemami trzeba się mierzyć będąc jego członkiem (Zarząd WM Neptun Park 1 jest trzyosobowy). Nie jest absolutnie możliwe ze względu na zaangażowanie czasowe jednoosobowo zarządzać takim specyficznym osiedlem. Nie jest też w interesie mieszkańców podejmowanie przez jednoosobowy zarząd ważnych decyzji w imieniu wszystkich właścicieli lokali. Takie tendencje (jednoosobowego „rządzenia”) nie są niestety w naszym kraju czymś nadzwyczajnym.  Nie wiem jakie są motywy Małgorzaty Milewskiej w niepomaganiu Lidii Lachowskiej i innym kandydatom w poszerzeniu składu zarządu wspólnoty. Nasuwają się jedynie przypuszczenia egocentryzmu, umiłowania samowładzy i braku zrozumienia dla słowa WSPÓLNOTA a w rozszerzonym pojęciu DEMOKRACJA.

Nie bez winy są tutaj wszyscy właściciele lokali Neptun Park 2. Brak ich zaangażowania w sprawy własnych nieruchomości jest porażający. Tak jest niestety też na innych etapach osiedla Neptun Park.

Jeżeli nie dojdzie przez działania Małgorzaty Milewskiej do zbudowania zbiornika retencyjnego wody deszczowej (a tak się dzieje do tej pory) i w rezultacie zalewania hal garażowych na całym osiedlu to ja jako mieszkaniec tego osiedla zrobie co w mojej mocy żeby obciążyć kosztami likwidacji szkód zarząd WM Neptun Park 2

Nie poddajemy sie. Mamy jeszcze strone internetowa www.neptun-park.pl

Pozdrawiam

Bartz Roman

Członek Zarządu WM Neptun Park 1

1 komentarz w “Oświadczenie Roman Bartz – Neptun Park 1”

  1. Dzień Dobry
    Faktycznie zbiornik retencyjny jest dla całego osiedla niezwykle ważny. Pani Milewska skutecznie blokuje budowę w imię niejasnych argumentów. W 2022 roku pompa stojąca przy bramie 1 dwukrotnie uchroniła nas od zalania, a warto sobie przypomnieć co się działo jak w halach garażowych i piwnicach kiedy wlała się woda po kostki…..po deszczu nawalnym. Czy Państwo wiecie, że ta pompa jest finansowana przez Qualię? Qualia nie będzie za nią płaciła skoro Zarząd NP2 nie chce zbiornika retencyjnego.
    Chętnie poświęcę czas na opisanie całej sprawy. Skontaktuję się z Qualią i poproszę o dokumentację.
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz