Nowa furtka – GŁOSOWANIE

Nowa furtka - SONDAŻCzy jesteś za nową furtką od ulicy Wypoczynkowej ?

5 komentarz w “Nowa furtka – GŁOSOWANIE”

  1. Wydaje mi się, że robienie nowej furtki mija się z celem , bo jest to jednak niby Osiedle chronione . Latem mnóstwo ludzi wynajmujących zna kod i omijanie ochrony jednak trochę kusi . W końcu ten kto przyjeżdża tu na urlop nie musi sobie skracać drogi , niech spaceruje , a ten kto tu mieszka na stałe to ma samochód i musi przejechać drogą ze szlabanem 🤷‍♀️a jak pieszo , to ma pare kroków . Wiem Żabka kusi , ale wszyscy za to przecież płacimy . Wg mnie to tworzenie nowych , niepotrzebnych kosztów .Podobnie jak mycie raz na miesiąc hal garażowych , w których zimą stoi kilka aut . To jest wg mnie kolejny temat , który trzeba poruszyć . Są naprawdę ważniejsze potrzeby Osiedla

  2. Agnieszka Domaradzka

    Myśle ze w pierwszej kolejności powinny być naprawione obecne furtki , które maja popsute zamki , często są otwarte . Kolejna bramka to będzie spory koszt . A na osiedlu jak nie wszyscy wiedza kamery nie działają wszędzie tak jak powinny i dopiero przy zdarzeniach typu stłuczka można się o tym dowiedzieć .

  3. Bpank
    Uważam ,że nowa furtka jest zbędnym wydatkiem Każde dodatkowe wejście stwarza więcej negatywnych okazji dla obcych osobników niekoniecznie życzliwych dla mieszkańców osiedla . Ponadto zbyt często zamki w furtkach są uszkadzane nawet w pobliżu ochrony. Często też furtki są tylko przymykane jeśli magnes niedociaga co umożliwia wejście każdemu.

  4. Jestem przeciwna ze względów bezpieczeństwa. Przy żabce i sklepie z alkoholem pojawia się dużo pijanej „patologii” chcącej wskoczyć na szybką jumkę rowerów i innych dóbr ludzi z tarasami by zdobyć szybki zarobek. Zachęca to do włamań i napadów na mkeszkańców. Pomyślmy o swoim bezpieczeństwie.

Zostaw komentarz